Robale na tekstowisku [tu zgłaszać błędy dostrzeżone w druku]

Pomyślałem sobie, że warto zrobić coś na kształt zgłaszalni błędów. Żeby było gdzie zanotować problem, który się zauważy.
Proszę wpisywać kolejne, kiedy ktoś coś zauważy, postaram się to ogarnąć.

  1. ZROBIONE po pierwsze linki od ników powinny prowadzić do listy notek a nie do opisu delikwenta. Opis nikogo nie obchodzi.
  2. ZROBIONE po drugie coś trzeba zrobić z kolorami, może dać alternatywne arkusze stylów, do wyboru, np. obecny różowy i jakiś bardziej stonowany – granatowy albo czarny (nie wiem, czy drupal daje takie możliwości, ale pewnie daje)
  3. ZROBIONE po trzecie rozciągnięcie głównej kolumny ma sens tylko na pierwszej stronie, pozostałe powinny być ograniczone, bo na dużych monitorach się nie da czytać – kolumna, która ma 20cm już się powoli czyta a na moim monitorze ma ze 50cm. można to też załatwić arkuszami stylów
  4. WPLANIE w ustawieniach “rozszerzony opis” jest na kilku zakładkach, niech będzie tylko na ostatniej
  5. ZROBIONE absolutnie niezbędna jest kategoria “tekstowisko” i powinna pojawić się jak najszybciej
  6. ZROBIONE coś jest bardzo nie tak z układem strony, zwłaszcza jeśli chodzi o komentarze – proszę spojrzeć, tam jest głównie puste miejsce. Elementy trzeba powyróżniać jakoś inaczej, może jakimiś bubrzdyjkami graficznymi albo kolorem tła?
  7. BYDESIGN Głupia sprawa – jak się edytuje notkę, która ma późniejszą datę publikacji? :-)))
  8. BYDESIGN Nie działa także delimiter wersji skróconej BREAK
  9. ZROBIONE Kompletnie nie działa ustawienie daty publikacji Notki
  10. ZROBIONE Nie do końca wiadomo, jak dodawać linki i subskrybować wątki (dodawać do radaru)
  11. ZROBIONE Wycina skrótowce AIDS, SPR, CBA, WSI
  12. ZROBIONE Niewłaściwy styl dla klikniętych linek (a:visited) – nie wyróżniają się niczym od zwykłego tekstu i bardzo trudno je znaleźć. Powinny być albo w innm kolorze (szare? granatowe?) albo z podkreśleniem.
  13. Po kliknięciu “odpowiedz cytując” przed cytatem pokazuje się login zamiast ksywki.
  14. ZROBIONE Niekiedy powtarzają się wpisy na stronie głównej.
  1. ZROBIONE Zepsuty licznik komentarzy wszędzie, nawet w tym wątku.
Średnia ocena
(głosy: 0)

No nareszcie znalazłem właściwe miejsce, bo do tej pory...

Poruszałem się po omacku. Dobrze, by ten wpis “wisiał” gdzieś w widocznym miejscu przez jakis czas.

Pozdrawiam

Po prostu


Wycina skrótowce, choć nie wszystkie

wycina

AIDS
SPR
CBA
Zostawia
IV RP
choć raz Panii Magii też wycięło

a powinno być prawie tak (ino bez bolda):

wycina

AIDS
SPR
CBA
Zostawia
IV RP

Będę powtarzał, jak Katon


Robalu Eumenesie

Uprzejmie donoszę, że trwaja pilne prace nad pańskimi dolegliwosciami.
Masz pan u nas piwo. Oczywiście najpierw, przed spożyciem musisz zaśpiewać, po wypiciu też.


Panie Igło

Postaram się pilnować tematu.
Co do śpiewania to nie ma sprawy, tylko rozstroję gitarę.


Panowie

U Pana yayco jest tak że jego profil widac w lewym…dolnym rogu:)

“...w tych pieknych okolicznościach przyrody…i niepowtarzalnej…Pani pozwoli że się przedstawię”


Eumenesie

Piwo jest oczywiscie dobre na owsiki no i na jedwabistość głosu.


Maksie

To przeze mnie chyba. Tzn. przez to, że dodał mnie do polecanych.
Nazwa mojego bloga jest za długa i rozpycha ramkę – w niektórych przeglądarkach wypycha ją to na dół.


raport

pkt 1 – uprzedzaliśmy, że na początku będzie standard drupala, ta zmiana jest w planie
pkt 2 – zrobione
pkt 3 – czekamy na więcej zgłoszeń, że to przeszkadza
pkt 4 – patrz pkt 1
pkt 5 – jest
pkt 6 – gęstość zwiększona
pkt 7 – taka notka pojawi się w “szufladzie” po prawej
pkt 8 – nie działa i nie będzie działać w trosce o wygląd strony głównej
pkt 9 – raczej działa, jednak dla terminów dłuższych niż 1 godzina do przodu
pkt 10a – w jakim sensie “jak dodawać linki” ?
pkt 10b – domyślnie subskrypcja wątku włącza się automatycznie po skomentowaniu
pkt 11 – to skutek włączenia modułu filtrującego kod H T M L i Textile, poprawimy (por. 1)
pkt 12 – dodane podkreślenie


admin

i właśnie dlatego takich ludzi co działaja a nie gadają na trzeba!
działaj działaj coby nie popaść w samozachwyt:)


admin

w nowych notkach mozna wybrac Archiwum- co to oznacza, moge przenieśc stare wpisy swoje?


Typografia!

Otóż to! Wiedziałem, że coś mi przeszkadza w nawigacji i teraz chyba już wiem. Poszczególne moduły serwisu, funkcjonalności i użyteczności powinny być zindywidualizowane graficznie i typograficznie.

Nie mówię o różnych typach czcionek, bo powstałby jarmark, tylko o tej sztuce, jaką stosuje się w gazetach. Stałe, widoczne, wyodrębnione prostymi acz wyrazistymi środkami segmenty.

Sam układ i AI nie jest są może najgorsze, choc muszę nad tym sie jeszcze zastanowiwć i przede wszystkim poznać lepiej.

Potrzeba trochę zróżnicowania i designerki.

Aha jeszcze takie pytanie, czy można sobie tu wyobrazić funkcjonalność typu “digg” pozwalającą ustalać hierarchię na zasadzie społecznościowej.

I jeszcze jedno – znak. Pilnie potrzebne jest dobre, schludne, proste ale i porywające logo.

Pozdrowienia

Po prostu


@max

Kategoria archiwum jest pomyślana jako kategoria w której można wklejać swoje teksty z innych blogów, po to, żeby oznaczyć je jako już wcześniej gdzieś publikowane.

To jedyna kategoria nie wskakująca automatycznie na stronę główną, chyba że ktoś poza archiwum wybierze też kategorię polityka, wówczas wskoczy.


@miras

Na początek wzięliśmy z marszu standardowy design drupala, z kilkoma zaledwie modyfikacjami i zapożyczeniami, dlatego to jest jak najbardziej postać dopiero do dopracowania.

Digg (taki lokalny) oraz odnośniki do różnych Wykopów itp. są możliwe, ale uznaliśmy, że w płatnym blogowisku nie będzie gwiazdek i punktacji. Lepiej żeby miarą jakości była liczba wzajemnych polemik i komentarzy oraz sama jakość, szczególnie klimat dyskusji.

Lach już przygotował kilka propozycji banerów, ale na razie nie powstał z tego zintegrowany design z logo, więc ruszyliśmy choćby bez, w końcu to tekstowisko i teksty są podstawą. Będziemy nad tym pracować.


Adminie

Dzięki za szybką reakcję.

admin

pkt 3 – czekamy na więcej zgłoszeń, że to przeszkadza

Przeszkadza, tylko ludziska o tym nie wiedzą. :)
Nie jest to bardzo pilne ale by się przydało, np. jako dodatkowe tematy (tak jak kolory). Jakby co mogę popracować nad arkuszem CSS.

pkt 8 – nie działa i nie będzie działać w trosce o wygląd strony głównej

Ok, zmylił mnie komunikat pojawiający się na górze przy edycji.

pkt 9 – raczej działa, jednak dla terminów dłuższych niż 1 godzina do przodu

Powiem na czym polega problem. Napisałem notkę ustawiłem jej termin za pół godziny na przód i się nie pojawiła. No to wyedytowałem, skasowałem datę i dalej nic. Do tej pory jej nie ma. Ale ok, jeszcze to przetestuję, bo może coś pokręciłem.

pkt 10a – w jakim sensie “jak dodawać linki” ?

W opisie konta jest lista linek ale nic na niej nie ma i nie wiem czy może być? Czy to tylko jakaś pozostałość ze standardowego szablonu?

pkt 10b – domyślnie subskrypcja wątku włącza się automatycznie po skomentowaniu

A można cudzy wątek dodać ręcznie tak żeby mi się pojawiał w monitorze?

pkt 12 – dodane podkreślenie

W notce i komentarzach też? Mnie się nie wyświetla? Pewnie zmiany tylko w domyślnym arkuszu stylów?

Pozdrawiam.


Zetor

Ten Zetor to naprawdę musi być z tym samym tekstem dwa razy w tym samym dziale? ;-) ----------------- triarius

pkt 3 i jeszcze

eumenes

admin

pkt 3 – czekamy na więcej zgłoszeń, że to przeszkadza

Przeszkadza, tylko ludziska o tym nie wiedzą. :)

Ja wiem. Przeszkadza.

Jeszcze jedno – jeśli ktoś ma inny nick od logina, to w cytacie jego komentarza wyskakuje login zamiast nicka (zamiast Ufki cytuje się milkę).

pozdrowienia


czy nie wolno krzyczeć

ponieważ jestem ograniczony to nie wiem jak zrobić pogrubienie czy kursywę. Dlatego chciałem fragment tekstu odznaczyć i zrobiłem to kapslokiem.
Gdy wpisałem “oni wiedzą lepiej” duzymi literami to mi słowko lepiej wycinało z komentu. gdy dawałem edytuj to “lepiej” wciąż tam tkwiło, a na stronce już nie. Oso chodzi?

CZY WY WIECIE?


o proszę

w powyższym komentarzu napisałem kapslokiem “czy wy wiecie” jak widac wycięło mi “czy”


Sajonaro

To jest problem nr 11 – wycinanie skrótowców.
Na wprowadzane teksty są założone filtry dla bezpieczeństwa, teraz po prostu wycinają za dużo.
Sprawa jest znana adminom.

Pozdrawiam.


Pani Julll, Panie Triariusie

Uzupełniłem listę.


...

Może by tak gdzieś wrzucić przycisk “zaznacz wszystko jako przeczytane”? Tak by nie straszyły wszędzie komentarze do przeczytania na sg:) ( o ile jeszcze nie ma i się da)


...

i jeszcze jedno;) IMO dobrze by było gdyby zakładka “polecane” była widoczne dla niezalogowanych. Tak jak jest po prawej stronie dla zalogowanych.


Ś

Co wpisuję "ś" to mi obcina dane słowo do samego jego końca. ----------------- triarius

lista znajomych

Pana Tyrpę dołączyłem do listy znajomych parę godzin temu, coś musiało zadziałać, bo mam teraz tylko opcję "usuń", ale na liście go jednak nie ma. To musi być pluskwa, sorry! ----------------- triarius

zlewa się

W zajawce na pierwszej stronie dwa paragrafy zlewają się w jeden, co gorsza nawet bez spacji pomiędzy nimi. tak to wygląda konkretnie - chodzi o "niech słucha!Otóż znalazłem". To są dwa różne akapity. Cytuję: Nie chcę nikogo germanizować, ale... ... jeśli ktoś już zna narzecze naszych okupan… chciałem powiedzieć “przyjaciół”, i ma do tego jakieś intelektualne ambicje, to niech słucha!Otóż znalazłem ci ja wła… więcej » triarius

Triariusie

Co do zlewania się to tak musi być z uwagi na układ strony głównej.
Pozostałe uwagi dopiszę wieczorem do listy bo teraz jestem w fatalnym niedoczasie.

Dzięki i pozdrawiam.


admin

nie kojarzę czy to ktoś juz pisał ale:

w opcji cytyjać tekst pisany jest (u mnie) obcinany od lewej strony o jakieś 2mm czyli w połowie pierwszej litery w każdej linijce

pozdrawiam


połyka!

Przed chwilą w komentarzu napisałem coś w rodzaju "czy spodziewacie się zbyt dużej ilości fajnych tekstów", i "zbyt" (w oryginale pisane dużymi literami) nie było widoczne. Kiedy zmieniłem na małe litery, wróciło. Tutaj zresztą, w tym wpisie, to drugie "zbyt" także musiałem napisać małą, bo zostało połknięte. Choć to pierwsze w podglądzie jest widoczne. O cholera - teraz już nawet tego pierwszego nie ma! No bo to już zostało dodane na poważnie. Potężny błąd! ----------------- triarius

Częściowo zaktualizowmane

Dodaję komentarz, żeby wypłynęło na wierzch. Problem filtrowania skrótowców robi się palący. Może mogę w czymś pomóc?


Hm, ja mam taki problem, bo drugi raz się to dzieje,

pisze notkę, znajduje się ona na stronie głownej i w dziale kultura i np. poelcana przez redakcje albo tylko w jednym, ze zawsze jakies błedy zostaja, to poprawiam, aktualizuje, i ona znika od razu po tym.
Drugi raz sie to dzieje, wiec mam wrazenie, ze to nie jest działanie celowe , ze jest zdejmowana.
Zastanawiam sie o co chodzi.
Ale w sumie to nieważne.


grzesiu

może taki pierwotny tekst oddaje ducha tego co piszesz, a jak poprawisz to gdzies ta grzesiowa magia ulatuje i wylatujesz z SG:)


@grześ

To znikanie z SG notki to kolejna domyślna przypadłość Drupala. Bardzo przewidujący projektanci ustawili taki bezpiecznik, że jeśli jakaś notka zostanie zmieniona już po tym, jak została wyróżniona, to bezpiecznik dmucha na zimne i odkleja notke z SG całkiem. Mamy zamiar to wkrótce naprawić, bo to też irytujące dla redaktorów, którym notki spadają “same”.


@eumenes

Mam wrażenie że od 2 dni nie wycina. Komuś wycina? A! teraz widzę że wycinanie zostało naprawione tylko na domyślnej skórce. Zaraz to zaktualizuję dla innych kolorków. Przepraszam.


@max

max

nie kojarzę czy to ktoś juz pisał ale:
w opcji cytyjać tekst pisany jest (u mnie) obcinany od lewej strony o jakieś 2mm czyli w połowie pierwszej litery w każdej linijce

mogę prosić o sprawdzenie jak teraz? i czy to w Explorerze?


@triarius

triarius

W zajawce na pierwszej stronie dwa paragrafy zlewają się w jeden, co gorsza nawet bez spacji pomiędzy nimi.

Można temu zapobiec wstawiając spację po kropce ostatniego zdania w pierwszych 1-2 akapitach.


@Wszyscy

Pracujemy nad zgłoszonymi dotąd błędami – poprawkami. Gdy zbierze się z nich lista, wkleję tu kolejny update.


RSSy

Brak nicka autora notki w RSSach [ 1 ]


Adminie

Dzięki.


Admin

tak w Explorerze
i nadal jest


...

Czy to coś w górnym prawym rogu, co jest logiem będzie tylko w domyślnej skórce?:)

Pozdr.


@pi

Czekamy aż Lach+ stworzy co zapowiedział. W czasie czekania mamy logo dosłownie tekstowe, ale tylko w skórce domyślnej. Póki co.


Robal bieżący

U Delilah w notce o hipokryzji nie wyświetla się liczba nowych komentarzy. A suma w “komentarze” cały czas jest równa: “zero”.


Mam dwie drobne techniczne uwagi ...

Po pierwsze, proszę zastanowić się, czy nie ograniczyć czasowo możliwości korygowania własnych komentarzy (“edytuj”). Niekiedy widzę, że moje riposty przestają być aktualne, w świetle naniesionych przez adwersarza – po długim czasie – poprawek do swoich komentarzy… Bywa to frustrujące i nakręca spiralę uaktualnień. Po drugie, czy można zrobić tak, żeby dodanie listy “znajomi” nie było publicznie eksponowane i nie funkcjonowało jako “blogi polecane przez autora” (dostęp do tego tylko przez monitor)? Pozdrawiam,

max

popieram referenta, właśnie zaktualizowałem post i zniknął...
nie ma go, po prostu, sledzę go tylko poprzez komentarze…
grześ tez tak miał...
grzesiu hilfe!
Prezes , Traktor, Redaktor


Max ...

... ja twój tekst widzę.

referencie

ja np. w notkach napisanych nie widzę, musze wejść w login i wtedy…
ale może jakis niegramotny dzisiaj jestem…marudzę:)

Prezes , Traktor, Redaktor


Może dobrze mówisz, ...

... SG szaleje. Nie ma liczników komentarzy, coś jest poprzesuwane, dziwnie... :-0)

@Szanowni

coś przedobrzyłem z datami postów z przyszłości i chyba dlatego Drupal coś sobie zepsuł w licznikach, proszę o cierpliwość, naprawiam.


Aktualizacja


drobny błąd...

... ale się powtarza. Można zobaczyć choćby w moim ostatnim tekście - tym z bonmotami: kiedy się napisze gwiazdka, spacja, gwiazdka... itd., to wychodzą dziwne rzeczy - większość gwiazdek jest zastąpiona przez kółeczka, co nie jest problemem, ale ostatnia pozostaje gwiazdką. Chyba ktoś zbyt wiele pracował w Basicu i ma problem z indeksowaniem. ;-) (Może to faktycznie jest droga do miliardów, jednemu się przecież udało.) ----------------- triarius

@triarius

To nie błąd, tak działa TEXTILE, w którym gwiazdki są używane jako zamienniki HTML, polecam http://www.tekstowisko.com/filter/tips


to jest w końcu...

... lista 'polecanych" czy "znajomych", bo już całkiem straciłem wątek. Ktoś mnie dołącza do polecanych, ja chcę się odwdzięczyć, ale widzę tylko opcję "do znajomych"... W tej liście i tak nie widzę wszystkich, których chciałem tam umieścić - a co gorsza, tych, którzy mnie tam (czy gdzieś) umieścili. Naprawcie to proszę - może chodzić tylko o terminologię - bo zamiast lwa z jagnięciem i powszechnej miłości, mogą tu się zacząć swary i waśnie. Właśnie! ----------------- triarius

nie żeby coś...

... ale z tą SG coś jest chyba nie tak. Godzinę temu byłem na pierwszym miejscu wśród "polecanych od redakcji", po dwudziestu minutach jednak znikłem całkowicie i nie ma tego tekstu (zresztą żadnego mojego, ale cóż) na całej SG. Może to ma tak być, ale może te skoki po SG to jakiś błąd. W końcu jak kogoś spychają z #1 wśrod polecanych, to chyba po dwóch godzinach od wpisania w ogóle gdzieś na SG być powinien? Czy ja już całkiem nic nie rozumiem? Takie dziwne skoki pamiętam już w przypadku paru moich kawałków, ale wtedy przypisywałem to pizdom i takim sprawom. Tym razem jednak nie widzę racjonalnego wytłumaczenia i sprawa jest naprawdę dość dziwna. Choć nie aż tak dla mnie ważna, jak ktoś by sobie myślał. ----------------- triarius

tego nikt chyba nei zauważył

Albo to tylko mój lisek wariuje…

Zauważyłem, że czasem gdy edytuję bloga raz za razem pojawia mi się głupia czerwona ramka: ten blog został zapisany przez innego użytkownika…

czy jakoś tak

i się blog blokuje… muszę na nowo otwierać do edycji

any clues?

+ A. M. D. G. +


Hmm

Miało się poprawić ale chyba się nie poprawiło?
W każdym razie w moim monitorze ten wątek ma wciąż zero komentarzy… podobnie znaki 005 i 006


dwa zgłoszenia:

1. Cholernie irytujące jest, że klikanie na nazwę użytkownika wysyła do profilu użytkownika a nie do bloga

2. Nadal mam problem, że co jakiś czas edycji tekstu kiedy próbuję zapisać to dostaję okienko ‘inny użytkownik edytował tego bloga – zminay nie mogą być zapisane’ czy jakoś tak…

+ A. M. D. G. +


@hexenhammer

hexenhammer

1. Cholernie irytujące jest, że klikanie na nazwę użytkownika wysyła do profilu użytkownika a nie do bloga

To jest intencjonalne w Drupalu (czyli silniku TXT), ponieważ tylko w profilu można zobaczyć fotkę, tylko tam można dopisać kogoś do polecanych, tylko tam jest link do jego formularza kontaktowego, informacja od kiedy ma konto itd.

Co więcej, linkowanie z nicka wprost do bloga powodowałoby, że Komentatorzy nie mieliby widocznego profilu. Teraz można dodać do polecanych nie tylko Blogerów ale i Komentatorów.

Ponadto w profilu na początku znajduje się właśnie link do bloga (dotyczy kont Bloger).

hexenhammer

2. Nadal mam problem, że co jakiś czas edycji tekstu kiedy próbuję zapisać to dostaję okienko ‘inny użytkownik edytował tego bloga – zminay nie mogą być zapisane’ czy jakoś tak…

Jakiej przeglądarki Pan używa?[*] Czy edycja jest otwarta w jednej czy więcej zakładkach/oknach ?

[*] teraz doczytałem, że FF – tym dziwniejsze, może jakiś plugin Mozilli coś blokuje/psuje? rozumiem że JavaScript i ciasteczka włączone.


@eumenes

Liczniki są nadal w trakcie naprawiania, ale problem dotyczy już tylko nie-bieżących notek, proszę o cierpliwość.


pkt 14

Notki powtarzają się jeśli ktoś wybierze jednocześnie politykę i kulturę, wyjaśniam to tutaj:
http://www.tekstowisko.com/admin/51367/jak-dziala-sg-tekstowiska


Sergiuszu

Zaktualizowałem.
Spokojnie, ja nie popędzam, tylko informuję o błędach. Mamy czas.

Co do linki – ja bym jednak dał kliknięcie na notkę – skierowanie na listę blogów. Podstawowe dane z profilu można dać w panelu po prawej + linkę do pełnego profilu.
Komentatorzy mieliby w tym miejscu listę ostatnich komentarzy.

To jest po prostu bardziej funkcjonalne. Ale rozumiem, że szablony drupala nie modyfikują się tak łatwo…

I odpocznij przed świętami. Lepiej zrób jakieś ciasto :)


dzięki

1. Przyzwyczajam się... to jak znaleźć bloga konkretnego blogera?

2. Hmmmm… jeszcze poszukam w FF.

Tak czy siak – dziękuję...

+ A. M. D. G. +


Tak off topic trochę, ale tu widzę jest interakcja, więc piszę

Czy dodawanie obrazków nie działa w ogóle, czy tylko w Operze i Explorerze.

Zaś na worek kulturalny proponuję nazwę Lary i Penaty (LiP). Przynajmniej będzie wiadomo, że to lipa.

Po prostu


Mirasie

W operze działa przynajmniej pod linuksem.


pkt 1 zrealizowany

j.w.


@eumenes

Ze względu na włączenie dodatkowego korektora HTML, skorygowałem format wpisu – zamiast listy definiowanej w HTML jest w TEXTILE.


liczniki naprawione

j.w.


Super!

Sergiuszu,
Teraz do nowego roku mnie nie będzie, więc jakby co sami będziecie musieli modyfikować listę.

Pozdrawiam świątecznie!


Dwie kwestie:

1. Zawiadomienia emaliowe. Chodzą jak chcą. Włąsnie dostalem informację, że pan Max się mi wpisał był. Tylko, że on to zrobił wczoraj o 15.07
2.Mam wrażenie, że jeszcze niedawno moglem sobie z listy polecanych wywalić kogoś, kogo już nie polecam. Albo jest za rano, albo nie umiem tego zrobić.
Pozdrawiam


@yayco

1. Zawiadomienia e-mail chodzą tak jak każdy sobie ustawi. Pan ma ustawione powiadamianie zbiorcze 1(raz) dziennie. Można to zmienić w:

konto > edytuj > Powiadomienia e-mail o nowych wiadomościach

2. Można edytować listę polecanych, ale ze względu na to, że nick jest u Blogerów obecnie linkiem do bloga a nie profilu (jak było wcześniej), trzeba najpierw wejść na jakąś notkę polecanego i tak kliknąć na zobacz profil – dopiero tam można w Zarządzanie listą znajomych kliknąć Usuń.

Pozdrawiam.


Panie Sergiuszu,

dzięki za pokierowanie!


Dlaczego rozjeżdża się strona?

SG jest ‘ok. Notki klubowe też. Jak włażę na każdą notkę blogową poza wymienionymi to całkiem layout pada. Tylko u mnie?


@Magia

Pytania pomocnicze:

1. jaka przeglądarka jest w użyciu u Szanownej? Exploder, Opera czy FFox?
2. czy to samo sie dzieje po wybraniu innego koloru skórki?
3. czy to się dzieje na konkretnym blogu czy na każdym?

Odpowiedzi pomogą mi w wyjaśnieniu problemu.


Sergiuszu!

Pojawił się problem.
Pewnie z mojej winy, ale sam już nie wiem.
Nie mogę otworzyć wpisu “Wklejka vs bełkot KJWojtasa”.
Na dodatek licznik wariuje.
To jedyny wpis, z którym mam takie problemy.

It`s good to be a (un)hater!


@Mad Dog

Problem został w ciągu dnia naprawiony. W przyszłości proszę o zgłaszanie problemów tego rodzaju albo przez lokalną pocztę wewnętrzną, albo przez formularz kontaktowy (link na górze).

Liczniki działają dobrze, natomiast dodaliśmy poprawiający wydajność system cache dla SG i liczniki nieprzeczytanych komentarzy aktualizują się co 15 sekund, co w praktyce nie jest nawet zauważalne, a bardzo oszczędza zasoby serwerowe.

Ten system cache działa tylko na SG, nowe komentarze w ramach monitora są wyświetlane LIVE, bez żadnych opóźnień.


Subskrybuj zawartość